Pokoje Gościnne U Basi – Chłapowo

Pokoje Gościnne U Basi - ChłapowoChłapowo noclegi – Pokoje Gościnne U Basi – Noclegi z widokiem na Polskie Morze w Chłapowie serdecznie zapraszają na wypoczynek i wczasy nad morzem.

Dla naszych gości przygotowaliśmy pokoje 2 i 3, 4 osobowe z łazienkami (wszystkie powyżej 10 m²). Pokoje z bezpośrednimi wyjściami na zewnątrz. W każdym znajduje się TV, Sprzęt plażowy (koc, leżak, parawan), czajnik, naczynia.

Kuchnia do dyspozycji. Przygotowaliśmy kuchnie letnią w której można smażyć ryby. Na tej samej posesji znajduje się sklep mini Delikatesy i sklep rybny.

Ogrodzony bardzo duży teren, mamy również boisko, grill z altaną. Obiekt monitorowany, parking zamykany na noc. A dla dzieci plac zabaw, oraz sala zabaw. Dla dorosłych mini siłownia. Bezprzewodowy internet z własnym laptopem.

W dni pogodne proponujemy korzystanie z kąpieli słonecznych i różne formy gimnastyki, w tym odchudzającej (np. wejście i zejście na plażę ze skarpy).

W dni pochmurne rekomendujemy, jako alternatywę, basen pływacki, halę sportową i siłownię w leżącym w odległości 1000 m Ośrodku Przygotowań Olimpijskich “Cetniewo” Szczególnie polecamy skorzystanie z możliwości przejażdżki konnej w oddalonej o 2 km stadninie. Sąsiedztwo dużych domów wczasowych umożliwia zawarcie nowych znajomości, zaś dobre połączenia komunikacyjne pozwalają na zwiedzenie Trójmiasta, Helu czy Pucka – starostwa króla Jana III Sobieskiego.

Niedaleko naszego obiektu znajduje się malownicze wybrzeże klifowe, które jest wymarzonym miejscem dla uprawiania sportów lotniarskich.

“Zadzwoń i sprawdź wolny termin”

Pokoje Gościnne U BASI
84-120 Chłapowo, ul. Władysławowska 21
tel. kom. +48 602 808 688
https://ubasi.tp1.pl