Pokoje Gościnne MORS – Karwia

Pokoje Gościnne MORS - KarwiaKarwia Pokoje Gościnne MORS czekają na wszystkich, którzy chcą odpocząć i oderwać się od problemów dnia codziennego!

Prowadzone przez nas Pokoje Gościnne o nazwie MORS zlokalizowane są w pięknej, idyllicznej i spokojnej miejscowości, która nosi nazwę Karwia. Dużym atutem naszych pokoi jest bliskość plaży. Wczasowicze przebywający w naszym obiekcie mają do przebycia zaledwie około 300 metrów, aby znaleźć się na plaży.

Pokoje Gościnne otoczone są zielenią. Wszyscy wczasowicze, którzy zdecydują się na nocleg w naszym obiekcie będą mogli skorzystać z oferowanego, specjalnie przygotowanego miejsca do grillowania. Jest to bezpieczne miejsce do zabawy dla Państwa dzieci oraz idealny punkt wypoczynkowy.

Do dyspozycji wczasowiczów oddajemy również w pełni przygotowaną, profesjonalną siłownię!

Oto, co oferują Pokoje Mors w Karwi:

  • 2-3 osobowe pokoje z tarasem wypoczynkowym zlokalizowane na parterze. Pokoje wyposażone są w: łazienkę (umywalka, natrysk i WC), telewizor oraz radio. Dodatkowo oddajemy do dyspozycji gości sprzęt plażowy.
  • 2-6 osobowe pokoje z dużym balkonem widokowym zlokalizowane na I piętrze. Pokoje wyposażone są w: łazienkę (umywalka, natrysk i WC), telewizor oraz radio. Dodatkowo oddajemy do dyspozycji gości sprzęt plażowy.
  • 2-4 osobowe pokoje zlokalizowane na poddaszu. Pokoje wyposażone są w sprzęt TV oraz radio. Wczasowicze mogą korzystać ze wspólnej łazienki (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn), która znajduje się na końcu korytarza.

Pokoje Gościnne Mors
84-105 Karwia, ul. Zimowa 6
tel. kom. +48 506 448 480
https://mors.tp3.pl