OW ROMET – Jastrzębia Góra

Ośrodek Wypoczynkowy Romet - Jastrzębia GóraJastrzębia Góra – Ośrodek Wypoczynkowy ROMET – całoroczny, niewielki, kameralny, położony w spokojnej dzielnicy ok. 150 m od morza.

Posiada pokoje 2, 3 i 4 osobowe (dwupokojowe) z łazienkami i RTV oraz sprzęt plażowy, parking, mały plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnię rowerów górskich.

Ponadto posiadamy murowany komfortowy domek letniskowy z łazienkami, RTV i kominkiem dla 6 – 8 osób lub dwóch rodzin z osobnym niekrępującym wejściem.

Oferujemy dla Państwa pokoje:

  • 2 – osobowe,
  • 3 – osobowe,
  • 4 – osobowe,
  • 4 – osobowe typu studio,
  • murowany domek letniskowy dla dwóch rodzin 2 – osobowej i 4 – osobowej

W każdym pokoju znajduje się łazienka, telewizor, wi-fi oraz balkon lub balkon rzymski.

W obiekcie do dyspozycji Gości jest również aneks kuchenny, w którym znajduje się lodówka, czajnik, mikrofalówka, kuchnia elektryczna oraz naczynia do ogólnego użytku.

Posiadamy również domek letniskowy ROMET jako wakacyjną ofertę nad morzem, która mogą trwać przez cały rok. Domek znajduje się w cichej i ustronnej części Jastrzębiej Góry, rzut beretem od plaży (zaledwie 150 metrów). Taka lokalizacja powoduje, że wakacje u nas to prawdziwy wypoczynek, bez zgiełku i huku, który w sezonie letnim bywa w centrum Jastrzębiej Góry.

Niedaleko obiektu znajdą Państwo mnóstwo kawiarenek i barów, gdzie można miło spędzić czas.

Do dyspozycji Gości przekazujemy murowany, w pełni wyposażony, domek letniskowy. Posiada on dwa osobne wejścia dla dwóch rodzin (2-osobowej i 4-osobowej) z łazienkami, sprzętem RTV, lodówką, kuchenką mikrofalową i czajnikami bezprzewodowymi. Działka o łącznej powierzchni 850 m 2 do wyłącznej dyspozycji Gości z domku letniskowego. Na terenie wokół domku znajduje się parking, miejsce zabaw dla dzieci: z huśtawką i piaskownicą a wszystko to na zielonej trawie między drzewami.

Ośrodek Wypoczynkowy ROMET
84-104 Jastrzębia Góra, ul. Górna 4
tel. kom. +48 602 452 022
https://owromed.pl